ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9816288
nr 981 6288
Rokokostil, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 september 2015
kl 18:19:52
700 kr
800 kr
900 kr